Naszą reklamą jest bezpieczeństwo drogowe. Naszą wizytówką jest trzeźwy poranek

Alco2Go to my!

Testujemy trzeźwość zawodowo

Naszą firmę definiuje profesjonalizm, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz jeden zasadniczy cel: większe bezpieczeństwo na drogach całego świata. W naszej branży nie ma miejsca na ryzyko, dlatego alkomaty z logo Alco2Go to synonim wysokiej jakości, dzięki której zdobyliśmy silną pozycję na rynku światowym oraz przede wszystkim zaufanie Kierowców oraz Partnerów Biznesowych. Dzięki produkcji w naszym kraju, oraz działając wg norm ISO:9001 jesteśmy w stanie zadbać i dopilnować każdy szczegół alkomatu Alco2Go.

Alkotesty pod kontrolą

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i produkcyjnym nasze alkotesty są trwałe, niezawodne i precyzyjnie weryfikują zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie spoczywamy jednak na laurach i systematycznie dążymy do doskonałości: zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży, inwestujemy w badania oraz system produkcji oraz modernizujemy nasze firmowe know-how.

Trzeźwy poranek na dzień dobry

Czas na rewolucję świadomości

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo drogowe oraz prawdziwa rewolucja świadomości, która włączy czerwone światło dla ryzyka jazdy pod wpływem alkoholu.

98% ryzyka w wydychanym powietrzu

Nawet po przespanej nocy dobra zabawa pozostawia promile w naszych organizmach, ale aż 98% Kierowców o tym zapomina i wsiada za kierownicę na podwójnym gazie – najwyższy czas to zmienić!

Alco2go™ 2017 | Projekt i współrealizacja: Sungrey