Wysokoprocentowa samokontrola & odpowiedzialność społeczna 100% pewności w wydychanym powietrzu - włącz AUTOświadomość

Czas na pomiar odpowiedzialności - trzeźwość za kierownicą to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim obraz świadomości społecznej. Każda okazja jest dobra, aby w kilka sekund wykonać alkotest i zamienić 100% ryzyka w 100% pewności.

Sprawdź listę zadań specjalnych alkomatów Alco2Go:

samokontrola

AUTO(!)kontrola

Twój osobisty tester odpowiedzialności

Wystarczy kilka sekund, abyś przekonał się, czy możesz prowadzić. Alkomaty Alco2Go szybko zmierzą zawartość alkoholu w wydychanym przez Ciebie powietrzu. Alkotest to stały element wyposażenia świadomego kierowcy – miej go zawsze przy sobie i nie ryzykuj jazdy na podwójnym gazie.

sluzby_panstwowe

Alkomaty na służbie

Umundurowane alkotesty

Alkomaty Alco2Go to jednorazowy sprzęt szybkiej kontroli – z naszych profesjonalnych alkotestów może korzystać: wojsko, policja, straż miejska, służba zdrowia oraz wszystkie instytucje sektora publicznego.


kampania

Kampanie społecznej świadomości

Kreatywna promocja testów na odpowiedzialność

Razem z mediami realizujemy projekty kampanii społecznych promujących świadomość, odpowiedzialność i trzeźwość za kierownicą. Włączamy zielone światło dla każdej wartościowej inicjatywy, która zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Jesteśmy otwarci na współpracę – służymy naszą wiedzą, technologią i logotypem Alco2Go.

spotkania_firmowe

Imprezy firmowe bez ryzyka

(Alco)testy dobrej zabawy

Podsumowania biznesowe, spotkania integracyjne, pikniki firmowe, bankiety, oficjalne gale, święta… okazji do toastów i wysokoprocentowej zabawy nie brakuje. Alkotesty to ważny element polityki CSR każdej nowoczesnej firmy oraz gwarancja, że Pracownicy bezpiecznie wrócą do domu i swoich najbliższych.


gadzet

Przetestowany gadżet handlowy

Marketing w stylu CSR

Alkotesty to gadżet handlowy, który podkreśli odpowiedzialność Twojej firmy, a jednocześnie przyda się potencjalnym Klientom. Specjalnie dla Ciebie i wg Twoich indywidualnych sugestii zaprojektujemy oryginalne opakowanie alkomatów, które przyciągnie uwagę jak silny magnes.

wspomaganie

Inteligentne wsparcie sprzedaży

Alkomaty lubią procenty

Alkomaty Alco2Go zapewniają realne wsparcie branży FMCG, której priorytetem jest sprzedaż alkoholu. Alkotesty dołączone do butelek to dodatek, który przede wszystkim przyda się wszystkim Kierowcom, ale także wpisze się w zasady odpowiedzialnej promocji oraz podkreśli znaczenie bezpieczeństwa w polityce marketingu.


branza_rozrywkowa

Alco2Go w branży rozrywkowej

Alkomaty lubią imprezy

Kiedy w dyskotekach, clubach i pubach trwa wysokoprocentowa zabawa – alkomaty w widocznych miejscach przypominają imprezowiczom, aby nie wsiadać za kierownicę zanim ostatnie promile nie wywietrzeją z głowy.

stacje

Alkotesty na stacji benzynowej

Tankowanie bezpieczeństwa do pełna

Stacje benzynowe to obowiązkowe przystanki Kierowców na mapie całej Polski. Podczas krótkich postojów i tankowania często do głowy przychodzi refleksja “czy na pewno wczorajsza impreza na 100% wywietrzała mi z głowy…” Alkomaty pozwalają rozwiać wątpliwości w kilka sekund, dlatego warto aby zawsze były widoczne przy kasie lub na półce Twojej stacji.

Alco2go™ 2017 | Projekt i współrealizacja: Sungrey